Kapıda Nakit / Kredi Kartı Ödeme ile Sipariş


Sitemizde ki ürünlerin çoğu genellikle Kapıda Nakit / Kredi Kartı Ödeme ile satılmaktadır.

Siparişinizi, teslim aldığınızda ürün ücretini kargo görevlisine nakit , kredi kartınıza tek çekim yada taksitle * ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

* Kapıda Ödeme / Kredi kartı tek çekim veya taksitli satış ile ödeme seçeneği satıcı tercihine bağlı bir uygulamadır ürün açıklama sayfasında ki teslimat durumu seçeneklerinden veya kategori sayfalarında bulunan ürün filtreleme seçeneklerinden istediğiniz ödeme şekline göre arama yapabilirsiniz.


İşlem Süreci Nasıl Gerçekleşecek ?

Beğendiğiniz ürünün Renk, Beden, Adet seçimlerini tamamladıktan sonra '' Sepete Ekle '' düğmesine basarak sepetinize atınız , açılan sayfada kargo ve adres bilgilerinizin kontrolünü  tamamladığınızda sayfanın alt kısmında bulunan '' Sipariş Ver '' düğmesine basınız ,ardından açılan sayfada  '' Kapıda Ödeme '' seçeneği düğmesine basıp siparişinizi tamamlayınız . Siparişiniz satıcı ya iletilmiştir.

Bu aşamadan sonra yaptığınız sipariş alım işleminiz öncelikle sitemiz tarafıdan incelenecek ve inceleme sırasında girdiğiniz iletişim bilgileriniz kontrol edilecek ve herhangi bir sorun olması durumunda alım işlemi iptal edilecektir. Alım işleminizin onaylanması halinde ise satıcı tarafından gönderimle ilgili tarafınıza soru yada mesaj gönderilerek bilgi talebinde bulunulması mümküdür. Satıcının bu aşamada herhangi bir tereddütünün olması yada ürünle ilgili stok problemi nedeniyle sadece kapıda ödeme seçeneğinde satışı iptal etme hakkı bulunmaktadır. Sürecin normal olarak devam etmesi halinde satıcı tarafından sisteme satışa konu olan ürünün kargo takip bilgileri girilir ve bu bilgi tarafınıza mail ile iletilir. Ürünün tarafınızdan teslim alınarak onaylanması ve kargo firmasına ürün bedelini ödemenizden sonra alım süreci tamamlanmış olur.