Mağazalar

Mağazalarımız, satıcılarımızın ürünlerinin hepsini bir arada ve kendi marka ve logoları ile alıcılara sunmasını sağlayan size özel hazırlanmış profesyonel bir sanal mağaza satış platformudur.

kurkdunyasi.com, satış hacminizi büyütmek, alıcılara tüm ürünlerinizi sunmak ve ürünleriniz için hazırlayacağınız kampanyalarınızı duyurmak için mağaza açmanızı önermektedir.


Nasıl Mağaza Açarım?

Üyelik işlemlerinizin tamamlanmasından sonra Hesabım sayfanızda yer alan Mağazam linkline tıklayıp, satış hacminiz doğrultusunda mağaza aboneliklerimizden size en uygun olan mağaza aboneliğini seçin ve aşağıda açıklanan ayarları tanımladıktan sonra mağaza abonelik ödeme işlemini tamamlayınız.

Mağaza Bilgileri Ayarlar

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra Hesabım sayfasında yer alan Mağaza Ayarları linkine tıklayınız.

Mağaza sayfanızın aktif hale gelmesi için Mağaza Adı ve Mağaza Açıklaması ile ilgili bölümleri tanımlamış olmanız gerekmektedir. Ayrıca, mağazalar ana sayfasında ki mağaza listelerinde yer alan tanıtım bölümünde ki öne çıkan mağazalarda tanıtımızın daha iyi yapılabilmesi için Mağaza logonuzu dosya yükle kısmından yükleyiniz.

Hizmetleriniz ve kampanyalarınızı duyuracağınız Mağaza Açıklama sayfanızda her zaman güncelleme yapabilirsiniz.


Mağaza Sahibi Üyelere Sunulan Ayrıcalıklar

Mağaza sahibi üyelerimiz seçtikleri abonelik paketinde ki sayıda ürün listeleme işlemini ücretsiz yapabilirler. Ek özelliklerimizden indirimli olarak yararlanabilirler. Bu sayede ek özellikleri kullanarak ürünlerini sitemizde öne çıkararak satış şansını arttırabilirler. Mağazaları hakkında tanıtım yazısı hazırlayıp mağaza tanıtımlarını yapabilir, mağazalarında satacakları ürünler için hazır kategorilerimizi seçebilir veya mağazalarına ait özel kategoriler tanımlayabilirler. Ayrıca mağaza sahibi üyelerimiz satış hacimleri doğrultusunda zaman içerisinde sitemizde farklı komisyon seçenekleri ile desteklenecek ve üyelerinden aldıkları puanlar neticesi ile sitemizde satışta olan ürünleri ücretsiz olarak site ana sayfasında yayınlanacaktır .


Mağaza Abonesi Üyelerimiz site ücretlerini ( % 15 ) indirimli olarak ödeyeceklerdir.